Targi Turystyki i Wypoczynku Lato 2014
Kolejnym etapem projektu współpracy pt. PLAT realizowanego wspólnie z LGD Regionu Kozła /woj. lubuskie/ i Stowarzyszeniem N.A.R.E.W. /woj., podlaskie/ był udział w Targach. W dn. 4-6 kwietnia zaprezentowaliśmy się w Warszawie na XIX Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2014. Targi były doskonałą okazją do zaprezentowania atrakcji turystycznych naszych regionów oraz znakomitych produktów kulinarnych. Podczas Targów organizowaliśmy degustację smakołyków z terenu każdej z grup uczestniczących w projekcie. Odwiedzających stoisko częstowaliśmy wypiekami drożdżowymi z domową konfiturą porzeczkową, ciasteczkami domowymi, parzakami z jagodami, palcówką oraz kiszką ziemniaczaną na ciepło. Stoisko ozdobiliśmy również materiałami dekoracyjnymi przygotowanymi specjalnie na Targi: miniaturki par szlacheckich, bobry, inne zwierzątka, makatki.
Ponadto wielu odwiedzających dopytywało się o ciekawe miejsca do odwiedzenia na terenie naszych gmin. Zainteresowanym rozdawaliśmy nasze liczne wydawnictwa tematyczne oraz materiały promocyjne przygotowane w ramach projektu. Dużym zainteresowaniem cieszył się przewodnik kulinarny oraz mini mapki wydane pod wspólnym hasłem PLAT.
Wspólnie z obiema grupami zachęcaliśmy odwiedzających do wypoczynku w naszych gminach, do poznania atrakcji turystycznych oraz upowszechnialiśmy informacje o realizowanym projekcie współpracy PLAT.
Dodatkową atrakcją na stoisku była kapela koźlarska, która towarzyszyła nam przez całe Targi i przygrywała ludowe melodie.
   
 
Zapraszamy do fotogalerii w zakładce Działania organizowane przez LGD/ Projekty współpracy
Fotogaleria