Profesjonalne komponowanie dań z produktów lokalnych w agroturystyce
 
Profesjonalne komponowanie dań z produktów lokalnych w agroturystyce
 
Warsztaty poprowadzi znany i ceniony koneser smaku, startujący i triumfujący w wielu kulinarnych zmaganiach i mistrzostwach Pan Artur Sienkiewicz. Spotkania odbędą się w trzech różnych terminach na terenie: powiatu hajnowskiego, łomżyńskiego oraz sokólskiego.
 
Terminy oraz miejsca warsztatów:
19 listopada 2013 r. – Bojarski Gościniec, Narewka, ul. Ogrodowa 28
20 listopada 2013 r. – Stanica Kresowa, Poczopek 9
21 listopada 2013 r. – Zajazd Herbu Wielbut, Łomża, ul. Łomżyńska 161
 
Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim zwiększenie roli produktów lokalnych w żywieniu turystów korzystających z usług agroturystycznych oraz podniesienie jakości produktów. Żywność lokalna i tradycyjna stanowi znaczną atrakcję turystyczną naszego regionu, dlatego też należy położyć szczególny nacisk na prezentowanie jej na odpowiednim poziomie.
 
Zgłoszenia uczestnictwa proszę przesyłać na e-mail: Turn on Javascript! lub pocztą na adres: PROT, ul. Malmeda 6, 15-440 Białystok do dnia 15 listopada 2013 r. do godz. 12:00.

Wszystkie zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane telefonicznie. Organizator zastrzega sobie możliwość zmniejszenia liczby uczestników z jednej instytucji/ gospodarstwa w przypadku ograniczonej dostępności miejsc. Decyduje kolejność nadesłania zgłoszenia.
 
W sprawie szczegółów prosimy o kontakt: z p. Urszulą Łaszczewską z Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, tel. 85 732 68 31.
 
więcej szczegółów