MOBI - Mobilne Okno Blisko Informacji
W ramach projektu współpracy pn. MOBI powstał serwis informacyjny o lokalnych zasobach, dedykowany na telefony komórkowe. Z serwisu mogą skorzystać zarówno mieszkańcy gmin należących do LGD jak i turyści.
Adres stron serwisu LGD - www.krainabobra.infoserwis.mobi
  
Zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki podstawowych danych z terenu – Gdzie najbliżej.
Po zlokalizowaniu swojego położenia na mapie - Ustal lokalizację - Automatycznie z pomocą GPS/A-GPS lub Ręcznie ustal pozycje na mapie – możemy  szybko znaleźć  w okolicy najbliższe:
- miejsce  noclegowe
- wyżywienie
- stację benzynową
- atrakcje turystyczne
- miejsce użyteczności publicznej.  
Serwis może być na bieżąco aktualizowany. W przypadku chęci poprawny danych prosimy o kontakt e-mail: Turn on Javascript! lub tel. 86 275 74 52.
 
 

Serwis powstał w ramach projektu współpracy pn. „Mobilne Okno Blisko Informacji – internetowy serwis informacyjny na urządzenia mobilne” działanie 421 Wdrażanie projektów współpracy objętego PROW na lata 2007-2013 realizowanego przez 6 LGD: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Bobra", Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Szlak Tatarski, Stowarzyszenie N.A.R.E.W. - Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi, Lokalna Grupa Działania „Brama na Bagna”, Lokalna Grupa Działania „Sejneńszczyzna”, Fundacja „Kraina Mlekiem Płynąca”